Onze mensen

Hieronder vindt u een overzicht van de medewerkers van Roessingh Arbeid.

Daan Wever Website

Dr. Daan Wever

Revalidatiearts
Aanwezig: dinsdag
T: 053 - 487 55 90
arbeid@roessingh.nl
BIG nr. 59024880501

Joost Rinket

Joost Rinket

Operationeel Manager/ Adviseur Arbeid
Aanwezig: ma, di, wo (ochtend), do, vr
T: 053 - 487 55 90
j.rinket@roessingh.nl
BIG nr. 79042590304

HildeWebsite

Hilde Kolkman

Management assistent
Aanwezig: di, do, vr
T: 053 - 487 55 90
h.kolkman@roessingh.nl


Marlique Hesselink-Langkamp

Marlique Hesselink-Langkamp

Psycholoog
Aanwezig: di, do, vr
T: 053 - 487 55 90
m.langkamp@roessingh.nl

Carolien Balvers

Carolien Balvers

Psycholoog
Aanwezig: ma, di, wo (ochtend), do (ochtend), vr
T: 053 - 487 55 90
c.balvers@roessingh.nl

Roy Masseus

Roy Masseus

Arbeidsdeskundige
Aanwezig: ma, di, wo, vr
T: 053 - 487 55 90 of 06 - 51 98 60 61
r.masseus@roessingh.nl

Judith Degen

Judith Degen

Adviseur Arbeid
Aanwezig: ma, di, do, vr
T: 053 - 487 55 90 of 06 - 14 77 49 67
j.degen@roessingh.nl

Natascha Baveld

Natascha Baveld

Adviseur Arbeid / Accountmanager
Aanwezig: ma, di, wo, do
T: 053 - 487 55 90 of 06 - 14 77 49 81
n.baveld@roessingh.nl

Edwin Magermans

Edwin Magermans

Adviseur Arbeid / Accountmanager
Aanwezig: dagelijks
T: 053 - 487 55 90 of 06 - 51 27 25 17
e.magermans@roessingh.nl

Evelien Website

Evelien de Jonge

Adviseur Arbeid / Accountmanager
Aanwezig: ma, di, do
T: 053 - 487 55 90 of 06 - 42 65 49 28
e.dejonge@roessingh.nl

Senta Website

Senta Boone

Adviseur Arbeid
Aanwezig: dagelijks
T: 053 - 487 55 90 of 06 - 14 63 88 81
s.boone@roessingh.nl


Evellien M

Evelien Michels

Adviseur Arbeid
Aanwezig: ma, di, do, vr
T: 053 - 487 55 90 of 06 - 41 64 44 93
e.michels@roessingh.nl


Wendy Scheepmaker

Wendy Scheepmaker

Adviseur Arbeidsimulatie
Aanwezig: di, do (tot 13.30), vr
T: 053 - 487 55 89
w.scheepmaker@roessingh.nl

Kiki Vreeling

Kiki Vreeling

Fysiotherapeut
Aanwezig: ma, di, woe
T: 053 - 487 55 90
k.vreeling@roessingh.nl
BIG nr. 19922926104

Susan Website

Susan Jähnig

Commercieel medewerker
Aanwezig: ma, di, do
T: 053 - 487 55 90
s.jahnig@roessingh.nl

Tamaar Website

Tamar Poncia

Commercieel medewerker
Aanwezig: di, wo, do, vr
T: 053 - 487 55 90
t.poncia@roessingh.nl


Milco Website 2

Milco Schildkamp

Directeur
Aanwezig: ma, di, wo, do, vr
T: 053 - 487 55 90
m.schildkamp@roessingh.nl