Onze mensen

Hieronder vindt u een overzicht van de medewerkers van Roessingh Arbeid.

Karen van de Ven

Directeur Arbeid
Aanwezig: dagelijks
T: 053 - 487 55 95 of 06 - 14 89 95 69
k.vandeVen@Roessingh.nl

Gerard Website

Gerard Timmermans

Directeur Arbeid
Aanwezig: ma, di, do
T: 053 - 487 55 95 of 06 - 28 40 99 81
g.timmermans@roessingh.nl

Marlique Hesselink-Langkamp

Marlique Hesselink-Langkamp

Psycholoog
Aanwezig: di, do, vr
T: 053 - 487 55 92
m.langkamp@roessingh.nl

Carolien Balvers

Carolien Balvers

Psycholoog
Aanwezig: dagelijks
T: 053 - 487 55 84
c.balvers@roessingh.nl

Judith Degen

Judith Degen

Adviseur Arbeid
Aanwezig: ma, di, do, vr
T: 053 - 487 55 87 of 06 - 14 77 49 67
j.degen@roessingh.nl

Joost Rinket

Joost Rinket

Operationeel Manager/ Adviseur Arbeid
Aanwezig: ma, di, wo (ochtend), do, vr
T: 053 - 487 55 84
j.rinket@roessingh.nl

Stephanie

Stephanie Verbeek

Commercieel medewerker
Aanwezig: di, wo, do, vr
T: 053 - 487 55 90 of 06 - 36 38 41 68
SP.Verbeek@Roessingh.nl

Natascha Baveld

Natascha Baveld

Adviseur Arbeid / Accountmanager
Aanwezig: ma, di, do , vr (ochtend)
T: 053 - 487 55 91 of 06 - 14 77 49 81
n.baveld@roessingh.nl

Edwin Magermans

Edwin Magermans

Adviseur Arbeid / Accountmanager
Aanwezig: dagelijks
T: 053 - 487 55 86 of 06 - 51 27 25 17
e.magermans@roessingh.nl

Evelien Website

Evelien de Jonge

Adviseur Arbeid / Accountmanager
Aanwezig: ma, di, do
T: 053 - 487 55 90 of 06 - 42 65 49 28
E.deJonge@roessingh.nl

Roy Masseus

Roy Masseus

Arbeidsdeskundige
Aanwezig: ma, di, wo, vr
T: 053 - 487 55 91 of 06 - 51 98 60 61
r.masseus@roessingh.nl

Susanne Esselink

Susanne Esselink

Adviseur Arbeid
Aanwezig: di, wo (hele dag) do, vr (tot 14.00)
T: 053 - 487 55 88 of 06 - 41 64 44 53
s.esselink@roessingh.nl

Wendy Scheepmaker

Wendy Scheepmaker

Adviseur Arbeidsimulatie
Aanwezig: di, do (tot 13.30), vr
T: 053 - 487 55 89
w.scheepmaker@roessingh.nl

Kiki Vreeling

Kiki Vreeling

Fysiotherapeut
Aanwezig: ma, wo (tot 14.30)
T: 053 - 487 55 90
K.Vreeling@roessingh.nl

Susan Website

Susan Jähnig

Commercieel medewerker
Aanwezig: ma, di (tot 14:00), do
T: 053 - 487 55 90
S.Jahnig@Roessingh.nl

HildeWebsite

Hilde Kolkman

Management assistent
Aanwezig: di, do, vr
T: 053 - 487 55 90
H.Kolkman@roessingh.nl